Proč nakupovat u nás?

99% zboží skladem
Výhodné ceny - máme jedny z nejlepších cen.
Zaručená kvalita - 98% zákazníků nás doporučuje
4852 produktů v nabídce
Rychlá expedice - doručení do dvou dnů od objednávky

Nejčastější otázky

Je nutné se pro objednání zboží registrovat?

Ne, můžete nakoupit i bez registrace, ale registrace na našich stránkách Vám přinese mnoho výhod. Mimo to, že při příštím nákupu již nebudete muset vyplňovat fakturační a doručovací údaje, získáte nejnovější informace z našeho e-shopu a různé nabídky pro naše věrné zákazníky.

Jak odesíláte zboží a kdy mi přijde?

K odesílání zásilek využíváme pro Českou republiku služeb České pošty. Zásilky na Slovensko odesíláme prostřednictvím dopravní společnosti Geis.

Zboží odesíláme nejčastěji druhý den od objednání a následný den je zboží doručováno ( u nadrozměrných zásilek - např. kulečníkové stoly, je doba dodání - třetí den od objednání). V malém procentu případů zboží posíláme třetí den od objednání. O odeslání zboží budete vždy informováni na email zadaný v objednávce.

V zásilce nebyla faktura?

Faktura je součástí emailu o dokončení objednávky, stejně jako dodací list a číslo zásilky ČP, díky kterému můžete svou zásilku sledovat. Faktura obsahuje elektronický podpis i razítko a je tudíž právoplatná i pro účely účetnictví.

Ještě mi nepřišlo potvrzení objednávky na email?

Je možné, že potvrzovací email spadl do spamu (prosím zkontrolujte si spam ve Vaší schránce) nebo je špatně zadaný Váš email v objednávce. Prosím kontaktujte naši zákaznickou linku nebo napište na e-mail: info@czwww.cz.

Jak si mám zboží vyzvednout na poště, když nemám auto a nemůžou unést těžký balík (pošťák jednou zazvonil a  poté zanechal lístek)?

Doporučujeme zatelefonovat na Vaši dodací poštu a zažádat si o opětovné doručení zásilky, Česká pošta je povinna Vám zásilku přivézt ještě jednou.

Je možné zakoupit zboží také na splátky?

Ano, zboží nad 3.000,- je možné zakoupit na splátky přes společnost Cetelem nebo Essox.

Je možné zakoupit na fakturu?

Tuto možnost nabízíme pouze státním institucím a státním příspěvkovým organizacím.

Jak dlouho platí záruka na zboží?

Záruku na zboží dodržujeme dle zákona 2 roky, pro zboží zakoupené na firemní účely je tato záruka zkrácena na 1 rok.

Jaký je výrobce Vašeho zboží?

Výrobců máme několik, stejně jako kategorií produktů. Sport, elektronika, zahradní vybavení, ratanový nábytek a  hračky jsou většinou od českých výrobců. Na některé zboží máme dodavatele z Německa, který má sice některé výrobní haly v Číně, ale zboží poté musí splňovat německé normy, potažmo normy EU.


cz servis24 www, blesk cz www, cz tn www, centrum cz www, cz mapy wwwCzwww.cz