Proč nakupovat u nás?

99% zboží skladem
Výhodné ceny - máme jedny z nejlepších cen.
Zaručená kvalita - 98% zákazníků nás doporučuje
4852 produktů v nabídce
Rychlá expedice - doručení do dvou dnů od objednávky

Dodací lhůta a podmínky dodání

Jak odesíláte zboží a kdy mi přijde?

K odesílání zásilek využíváme pro Českou republiku služeb České pošty. Zásilky na Slovensko odesíláme prostřednictvím dopravní společnosti UPS

Zboží odesíláme nejčastěji druhý den od objednání a následný den je zboží doručováno ( u nadrozměrných zásilek - např. kulečníkové stoly, je doba dodání - třetí den od objednání). V malém procentu případů zboží posíláme třetí den od objednání. O odeslání zboží budete vždy informováni na email zadaný v objednávce.


Jak si mám zboží vyzvednout na poště, když nemám auto a nemůžou unést těžký balík (pošťák jednou zazvonil a  poté zanechal lístek)?

Doporučujeme zatelefonovat na Vaši dodací poštu a zažádat si o opětovné doručení zásilky, Česká pošta je povinna Vám zásilku přivézt ještě jednou.


Jak dlouho platí záruka na zboží?

Záruku na zboží dodržujeme dle zákona 2 roky, pro zboží zakoupené na firemní účely je tato záruka zkrácena na 1 rok.


Prodávající splní dodávku zboží předáním tohoto zboží kupujícímu, nebo předáním zboží prvnímu dopravci, tím také přechází na Kupujícího nebezpečí škody na věci. Dostupnost produktu je uvedena vždy v detailu tohoto produktu. Dodací lhůta je závislá na dostupnosti produktu, platebních podmínkách a podmínkách dodání, a činí maximálně 5 dnů. Součástí dodávky není instalace zakoupeného zboží. Společně s emailem o expedici zboží obdrží Kupující daňový doklad/fakturu.

Dodací lhůta začíná u zboží, které bude Kupujícím placeno při převzetí, tj. na dobírku, běžet dnem platného uzavření kupní Smlouvy dle článku IV. těchto VOP. V případě, že Kupující zvolil jinou variantu úhrady než zaplacení zboží při jeho převzetí, začíná dodací lhůta běžet až od úplného zaplacení kupní ceny, tj. od připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.

Prodávající souhlasí se zasíláním zboží do Slovenské republiky, ale pouze za předpokladu platby předem, kdy Slovenský Kupující uhradí celou částku předem na příslušný účet. Prodávající nesouhlasí se zasíláním do jiných zahraničních zemí.

Dodací podmínky uvedené v těchto obchodních podmínkách, jsou platné k 1. 1. 2014, aktuální ceník je k dispozici v záložce „Ceník poštovného“.

Czwww.cz