Proč nakupovat u nás?

99% zboží skladem
Výhodné ceny - máme jedny z nejlepších cen.
Zaručená kvalita - 98% zákazníků nás doporučuje
4852 produktů v nabídce
Rychlá expedice - doručení do dvou dnů od objednávky

Bazén nafukovací

Bazén nafukovací

Rádi byste si v horkých letních dnech užili báječné osvěžení, bez nutnosti cestovat někam k vodě? Toužíte po vlastním bazénu, do kterého se budete moci ponořit, kdykoliv se Vám zachce? Mít vlastní bazén je sen téměř každého. Jenže ne každý má dostatečné prostředky na to, aby si mohl dovolit nechat vyhloubit bazén na zahradě. K tomu je potřeba nejen dostatek financí, ale také dostatečně velký pozemek, jelikož hloubení malých bazénů, kde si nebudete moci pořádně zaplavat, se příliš nevyplatí.


Pro osvěžení ale nemusíte plavat, stačí se pouze ponořit do chladivé vody a užít si trochu zábavy. Skvělým řešením je pořídit si nafukovací bazén, který nezabírá mnoho místa a jeho pořizovací cena je velmi nízká.


Výhody nafukovacích bazénů:

 • Nízká pořizovací cena

 • Snadná údržba

 • Nezabírají mnoho prostoru

 • Snadné uložení

 • Jsou mobilníNafukovací bazény nabízíme v různých provedeních i velikostech. Ti, kteří nemají vlastní zahrádku, kam by bazén postavili, si mohou vybrat i takovou velikost, která se jim vejde na balkón, či terasu a dopřát tak vodní radovánky alespoň svým dětem.


Nafukovací bazény se velice snadno udržují. U malých bazénů, kde se koupají především děti, nemusíte používat k ošetření vody žádnou chemii, neboť stačí vodu pouze vylít a napustit novou. To citlivá dětská pokožka jistě uvítá. Jedná-li e ale již o trochu větší bazén, je tato metoda značně neekonomická. Ale větší bazény již bývají opatřeny filtrací a údržbu čisté vody snadno zvládnete s desinfekčními prostředky.


Další výhodou takového bazénu je, že je mobilní. Stačí pouze vylít vodu, vypustit vzduch, a můžete si ho složený vzít kamkoliv chcete – na chatu, k babičce, či do nového bydlení. Nebo ho takto složený můžete zkrátka uložit na zimu.Neváhejte si vybrat nafukovací bazén, který udělá léto příjemnější.
Samostavěcí bazény

Samostavěcí bazény jsou v dnešní době velmi oblíbené. Je to skvělé řešení pro každého, kdo touží po vlastním bazénu, ale přitom nemá dostatek financí ani prostoru pro hloubený bazén do země. Náklady na jeho pořízení, jsou velmi nízké. Zatímco bazény hloubené do země jsou záležitostí spíše majetnějších lidí, samostavěcí bazén si může pořídit téměř každý.

Výhody

Jaká je jejich hlavní výhoda? Kromě nízké pořizovací ceny, je to snadné postavení. Bazén má v horní části nafukovací obruč, která se naplní vzduchem, aby celý bazén držel tvar. Potom už stačí pouze začít napouštět vodu a tlakem vody se bazén sám postaví. Stačí k tomu tedy jeden člověk.


Další nespornou výhodou je také to, že po sezóně můžete bazén zkrátka vyfouknout a složit. Odpadá tak náročné čištění od nánosů špíny a listí, které se do bazénu během zimy dostane.


Tyto bazény navíc nepotřebují úplně rovný povrch. Nemusíte se namáhat s vyléváním betonové plochy, která bude absolutně bez hrbolků. Můžete ho postavit přímo na trávu. Je jen nutné dbát na to, aby pod ním nebyly žádné ostré předměty, které by mohli způsobit protržení.


Samostavěcí bazény u nás dostanete za velmi příznivé ceny a v různých velikostech. Dokoupit také můžete také různé příslušenství, jako je filtrace, žebřík, krycí plachta, atd.


Užívejte si nádherné osvěžení v horkých letních dnech, kdykoliv se Vám zachce. I když tyto bazény nejsou určené k tomu, aby si v nich člověk zaplaval, poskytnou hlavně osvěžení a nabízejí dostatek prostoru pro zábavu a radovánky, které ocení nejen děti.


Shrnutí výhod samostavěcích bazénů:

 • Nízká pořizovací cena

 • Snadné postavení

 • Různé velikosti

 • Snadné uložení na zimu

 • Nemusí stát na zcela rovném povrchuVybírejte bazény, které Vám budou dělat potěšení a neváhejte nás kontaktovat, pokud Vám můžeme s něčím poradit, či pomoci.


www.bazennafukovaci.cz


Bazény

Také je Vaším snem mít svůj bazén? Milujete, když se můžete za horkého letního počasí ponořit do chladivé vody a užít si tak báječné osvěžení? Zatímco v minulosti bylo pořízení bazénu záležitostí pouze majetných lidí, dnes je můžeme vídat u stále více domů. Je to převážně proto, že přišly nafukovací bazény, jejichž pořizovací cena není nijak vysoká.


Když se řekne nafukovací bazén, mnoho lidí si jistě představí klasické bazénky pro malé děti, které se v nich jistě vyřádí, ale pro dospělé to žádný přínos nemá. Dnes už jsou ale k dostání nafukovací bazény různých velikostí, které poskytují dostatek prostoru pro osvěžení i dospělým. A jsou to jak bazény celonafukovací, tak i samostavěcí.

Proč si pořídit bazén domů?

Mít bazén doma přináší řadu nesporných výhod:

 • Úspora času i peněz – pokud v létě dojíždíte někam k vodě, musíte počítat s časem na cestu. Kromě toho, když už u vody jste, přece se jen nesmočíte a nepojedete hned zase domů. Proto většina lidí tráví u vody celé odpoledne, během kterého i vyhládne, a tak utrácíte mnoho peněz za občerstvení. Nehledě na to, že vstup na koupaliště nebývá zrovna levný. Pokud máte bazén doma, můžete se do něj ponořit kdykoliv chcete a pro jídlo a pití si zkrátka doběhnete domů.

 • Bezpečnost dětí – u rybníka, nebo na velkém koupališti můžete snadno ztratit přehled o tom, kde se Vaše dítě zrovna nachází. To se Vám doma nestane.

 • Maximální soukromí – nemusíte se o vodu dělit s ostatními lidmi a stydět se předvést v plavkách.Vybírejte různé druhy bazénů všech velikostí. Máme pro Vás velice příznivé ceny. Dovolujeme si Vám nabídnout pouze bazény od kvalitních výrobců, které Vám budou dělat potěšení po dlouhá léta.


Již nemusíte odolávat létu schováváním se ve stínu a občasným zajetím k přeplněnému rybníku. Pořiďte si bazén domů a budete si moci dopřát osvěžení, kdykoliv se Vám zachce

Czwww.cz